До початку опалювального сезону в місті Рибниця у Придністров’ї черговий теплопункт перетворився на повноцінну автономну котельню. В ній встановлено інноваційне обладнання, виготовлене в Україні компанією «Eurotherm technology», що працює за міжнародними стандартами.

Завдяки новим котлам, пальникам та насосним системам з частотними перетворювачами в зимовий період перебоїв з теплопостачанням не буде. В ході запуску об’єкта теплопостачання було проведено більш ніж 10 випробувань, що дало позитивний результат. Устаткування працює і готово до запуску.

Проект котельні було реалізовано за інвестиційною програмою української компанії «Євротерм». Його вартість перевищує $ 50 000. Котельня в Рибниці стала одним з найважливіших кроків у розвитку теплової та енергетичної галузі Придністров’я.

Якими перевагами володіє автономна котельня перед централізованою системою опалення?

  • Готові архітектурно-будівельні та тепломеханічні рішення.
  • Сучасне оформлення фасадів.
  • Адаптація під будь-які умови будівництва.
  • Модульний принцип монтажу.
  • Швидкий монтаж та демонтаж котельні.
  • Мінімальні витрати на проектування та монтаж котельні.
  • Можливість транспортування модульних блоків і швидкомонтованих конструкцій автомобільним транспортом.
  • Додаткова комплектація блоком резервного автономного електропостачання.
  • Опційна можливість встановлення економайзерів, що призводить до підвищення ККД котельні на 4-10%.
  • Диспетчеризація повного циклу — виробництва, транспортування, розподілу та споживання теплової енергії.

Завдяки новому обладнанню мешканці Рибниці отримали якісні послуги, а витрати на його обслуговування та ремонт знизяться в рази. Першими споживачами тепла з нової котельні стали районна лікарня та дитячі заклади. Саме їм в міжсезоння доводилося найскладніше.

Ось що розповіла нам завідувачка дитячою поліклінікою:

«З появою нової котельні нам більше не доведеться чекати увімкнення загальнодержавного опалення. Наразі по вирішенню міської адміністрації та керівництва поліклініки ми будемо отримувати тепло не за календарним опалювальним сезоном, а тоді, коли це буде  потрібно.»

Раніше через низьку температури огляди педіатрам доводилося проводити в прискореному режимі. Це робилося для того, щоб діти не застудилися ще більше.

«Часто було неможливо провести повноцінний огляд дітей, так як в приміщенні було холодно. Ми були змушені робити все за лічені хвилини, щоб маленькі пацієнти не застудилися сильніше. Це, звичайно, ускладнювало становище, адже лікування дитини — це велика відповідальність. »

Але цей опалювальний сезон став для всього міста знаковим. За словами глави держадміністрації Рибницького району, завдяки модернізації опалювальної міської системи став можливий перегляд тарифів на тепло в сторону зменшення. А це все завдяки компанії-виробнику «Євротерм», яка внесла величезний внесок у розвиток тепло-енерго структури в Придністров’ї.