Пропонуємо ознайомитися з заводом-лідером котельного ринку України №1. За більш ніж 30 років своєї успішної діяльності в сфері виробництва теплоенергетичного обладнання продукція «ЄВРОТЕРМ» домоглася визнання з боку вдячних клієнтів.

Динамічний розвиток і висока якість виробів «ЄВРОТЕРМ» не залишилося непоміченим, компанія відзначена багатьома престижними преміями і винагородами.

Завод розміщений на території 6,4 Га. Він складається з:

  • 3х поверхового адміністративного будинку — площею 2700 кв.м.
  • Виробничих дільниць  площею 21 000 кв.м .Головна продукція компанії «Eurotherm Technology» — це відомі в Україні і в усьому світі торгові марки «КОЛВI» і «KOTLOFF», понад 220 типів різних котлів і котелень, серед яких парапетні котли, настінні підлогові котли, модульні, блочно-транспортабельні котельні, побутові і промислові твердопаливні котли, твердопаливні котли тривалого горіння. Наша компанія не просто слідує за сучасними технологіями, ми ведемо за собою інших, завжди залишаючись №1 котельного ринку України!

На базі компанії функціонує єдина в Україні серед виробників науково-дослідна база, що включає сертифіковану лабораторію по розробці і випробуванню котельного обладнання.

У компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які сумлінно виконують свою роботу. Компанія дотримується всіх технологічних норм при виготовленні продукції.
Питання з приводу співпраці та інвестування:

sales.eurotherm@gmail.com

Відео нашого заводу та продукції:

Фото: