ПОБУТОВІ ГАЗОВІ КОТЛИ EUROTHERM

Побутові газові котли представлені двома найбільш популярними типами — парапетними газовими котлами Eurotherm ET CPF / CPFM (Люкс, Стандарт) та димохідними газовими котлами Eurotherm ET CP / CPM (Люкс, Стандарт).

Апарати КТ CP та КТ CPM призначені для систем теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир та споруд комунально-побутового призначення, обладнаних системами водяного опалення з природною або штучною циркуляцією теплоносія з робочим тиском води до 0,2 МПа (2 бар) і максимальною температурою води на виході з котла до 900С.

Апарати опалювальні газові побутові зі сталевим теплообмінником КТ CPFM призначені тільки для нагріву води в системах водяного опалення. Апарати із сталевим теплообмінником двоконтурні КТ CPFM призначені для нагріву води в системах водяного опалення і для нагріву води для системи гарячого водопостачання (з мідним теплообмінником другого контуру). За рахунок розміщеного в водяний порожнини апарату мідного теплообмінника спеціальної конструкції є можливість отримання гарячої води для господарських потреб. Теплова потужність мідного теплообмінника не перевищує номінальну теплопродуктивність апарату.