Компанія «EUROTHERM TECHNOLOGY» являє собою поєднання інженерних, конструкторських, експлуатаційних, виробничо-складських, сервісних та комерційних департаментів, підрозділів і служб, об’єднаних завданням виробництва і впровадження сучасного теплотехнічного і газового обладнання з мінімальними витратами і максимальною ефективністю.

Основна продукція компанії «Eurotherm Technology» — це відомі в Україні і в усьому світі торгівельні  марки «КОЛВI» і «KOTLOFF», понад 220 типів різних котлів і котелень, серед яких парапетні котли, настінні, підлогові котли, модульні, блочно-транспортабельні котельні, побутові і промислові твердопаливні котли, твердопаливні котли тривалого горіння. Наша компанія є не тільки втіленням  сучасних технологій, ми ведемо за собою інших, завжди залишаючись №1 котельного ринку України!

На базі компанії функціонує єдина в Україні серед виробників науково-дослідна база, що включає сертифіковану лабораторію розробки і випробуванню котельного обладнання.

В компанії працюють тільки досвідчені фахівці, які сумлінно виконують свою роботу. Компанія дотримується усіх технологічних норм при виготовленні продукції.

 

ВИРОБНИЦТВО — презентація, відео та фото заводу