Парові котли «Колві» від компанії Eurotherm Technology — це сучасні технології та 25 років досвіду в проектуванні, виробництві та монтажу. Головною особливістю  парового котла є те, що кінцевим продуктом для нього є  пара, яка утворюється внаслідок нагрівання води. Нагрівання, в свою чергу, відбувається в результаті теплообміну продуктів згоряння палива в топці котла.

Подальше використання пара, отриманого під час роботи котла, залежить від того, для чого саме він потрібен конкретному споживачу. Фактично він може виконувати функцію теплоносія в системі парового опалення, призводити до дії парові турбіни, наприклад, що виробляють електроенергію, або ж застосовуватися для різних технологічних потреб в різних галузях промисловості.

Температура, тиск та витрати пара визначають комплектацію котла, що купується. При замовленні котла ці параметри вказуються в опитувальному листі.

Вид палива, що використовується в певному паровому котлі, залежить від типу пальника. Зазвичай парові котли комплектуються пальниками, призначеними для спалювання газоподібного або рідкого палива. Вибрати найбільш відповідний варіант можна безпосередньо в процесі замовлення. Якщо оптимальним щодо цільового призначення є не насичений, а перегрітий пар, в асортименті є моделі, в яких передбачена можливість установки перегрівача.

Бажаючим придбати паровий котел ми пропонуємо «Колвi RS» і «Колвi HS» різної номінальної паропродуктивності. Цей параметр є для парового котла ключовим та визначає такі його основні характеристики, як витрати палива, обсяг води, габарити самого котла і т.д. Доволі широка лінійка моделей дозволяє підібрати саме той, який буде відповідати параметрам, зазначеним Замовником в опитувальному листі.

Зокрема щодо головних переваг зазначених котлів слід виділити:

  • ефективність — високий ККД до 97%;
  • економність — низька витрата палива;
  • універсальність — можливість використання газоподібного або рідкого палива та безпроблемного переходу при необхідності з одного виду на інший — для цього достатньо змінити пальник;
  • безпеку;
  • надійність;
  • довговічність.

Усі представлені в асортименті моделі парових котлів «Колві» також вирізняються  високою технологічністю і відповідають найсуворішим сучасним стандартам.