Сталеві водогрійні твердопаливні котли КОЛВІ A призначені для опалення будинків та споруд комунально-побутового і виробничого призначення з температурою теплоносія до 95°С, з використанням в якості палива дров, великокускових відходів деревини, тирсових і торф’яних брикетів, кускового торфу, та для гарячого водопостачання при використанні проміжного теплообмінника. Допускається використання в якості палива усіх види вугілля. Конструкція котлів дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, що виділяється при спалюванні різного виду низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша ефективність досягається при роботі за номінальною потужністю, при спалюванні деревини листяних порід з максимальною вологістю до 25%.

Твердопаливні котли серії WMSP сталеві водогрійні з механічним завантаженням палива. Призначені для опалення будинків та споруд житлового, комунально-побутового і виробничого призначення з температурою теплоносія до 90°С, та для гарячого водопостачання при використанні проміжного теплообмінника. Основним паливом є пелети з деревини — при механічному завантаженні палива; дрова, великокускові відходи деревини — при ручному завантаженні палива.

Котли можуть працювати як у відкритих, так і в закритих системах опалення, з примусовою циркуляцією теплоносія.

Котли мають високі теплотехнічні показники контуру опалення, обладнані приладами безпеки і керування, прості в експлуатації. Котли відповідають вимогам Європейських Норм EN 303-5 і EN 30, та виготовлені за нормативами ISO 9001/2000.